פרופסור אבירם נצר הינו מומחה אף אוזן גרון, וסגן מנהל של מחלקת אף אוזן וגרון לשעבר, ניתוחי ראש וצוואר, במרכז הרפואי רמב"ם. כיום, פרופסור אבירם מכהן כרופא בכיר במחלקת א.א.ג. במרכז הרפואי הלל יפה בחדרה.

פרופסור אבירם נצר, מומחה אף אוזן גרון, הינו בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון, המכון הטכנולוגי לישראל.
את התמחותו השלים פרופסור נצר, מומחה אף אוזן גרון, במחלקת אף אוזן גרון, ניתוחי ראש וצוואר, במרכז הרפואי רמב"ם, עוד בשנת 1991.
מאז סיום התמחותו של פרופסור אבירם נצר, מומחה אף אוזן גרון, הוא מועסק כרופא בכיר במחלקת אף אוזן גרון.

החל מינואר 2004, פרופסור אבירם נצר, מומחה אף אוזן גרון, מונה לסגן מנהל המחלקה, ולממלא המקום של מנהל המחלקה בעת הצורך.
כמו כן, פרופסור נצר אבירם, מומחה אף אוזן גרון, מעניק הרצאות בפקולטה לרפואה, הטכניון.

בשנת 2003 קיבל פרופסור אבירם נצר, מומחה אף אוזן גרון, עיטור של כבוד מטעם האקדמיה האמריקנית לאוטולארינגולוגיה ולניתוחי ראש וצוואר. את העיטור קיבל על תרומתו המתמשכת לפעילות של אותה אקדמיה.

בשנת 2005 פרופסור אבירם נצר, מומחה אף אוזן גרון, קיבל את הכבוד ונבחר כעובד המצטיין במרכז הרפואי רמב"ם.בשנת 2011, פרופ' נצר קיבל את פרס הכבוד של נשיא האקדמיה האמריקנית לאף אוזן וגרון ולניתוחי ראש צוואר על הצגת עבודה המצטיינת במסגרת הכנס השנתי של איגוד רופאי א.א.ג האמריקני בסן פרנסיסקו.

פרופסור אבירם נצר, התמחה בין היתר גם בטיפול בגידולי ראש וצוואר, כולל ניתוחי בלוטת התריס, יותרת התריס, כמו גם בלוטות הרוק. מלבד זאת, ד"ר נצר, מומחה אף אוזן גרון, מתמחה בניתוחי אוזניים, ניתוח שקדים, וניתוחים למניעת וטיפול הפרעות של נשימה בזמן השינה.

פרופסור אבירם נצר, מומחה אף אוזן גרון, הינו מנתח העובד בהסדר עם קופות החולים, כמו גם עם חברות הביטוח השונות.
פרופסור נצר מעניק גם חוות דעת מקצועיות, המוגשות לבתי המשפט ולמוסד לביטוח לאומי, בתחום של אף אוזן וגרון, עקב היותו מומחה אף אוזן גרון.

פרופסור אבירם נצר, הינו רופא בעל מעמד מקצועי בכיר. פרופסור נצר התמחה בטיפול בגידולי ראש וצוואר, כולל ניתוחי בלוטת התריס, יותרת התריס ובלוטות הרוק. פרופסור נצר מתמחה בניתוחי אוזניים, שקדים, אף וניתוחים למניעה וטיפול בהפרעות נשימה בזמן שינה. פרופסור נצר נחשב לבר סמכא רפואי בתחומי ההתמחות של מחלות אף אוזן וגרון, וניתוחי ראש וצוואר, בהיותו מומחה אף אוזן גרון.

לפרטים נוספים מלא/י את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

פרופסור אבירם נצר

מומחה אף אוזן גרון

טלפון לזימון תורים:
04-8257927

דוא"ל:
netzera@inter.net.il

מרפאה: בית הרופאים – המושבה הגרמנית
שדרות בן גוריון 4, חיפה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support